Enter site http://Samp-servers.me
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Jocul meu preferat Rail Simulator

In jos

Jocul meu preferat Rail Simulator Empty Jocul meu preferat Rail Simulator

Mesaj  ddanut65 Mar Ian 01, 2013 6:53 am

Rail Simulator reprezinta continuarea jocului Microsoft's Train Simulator, fiind dezvoltat de acelasi developer, Kuju Entertainment, pentru Electronic Arts.

Acest joc are o grafica imbunatatita, precum si elemente de constructie care permite impatimitilor sa-si dezvolte propriile imperii de cai ferate.

Rail Simulator ofera numeroase scenarii din diferite tari si epoci. Vor fi disponibile trenuri cu aburi din secolul 19 si pana la trenuri electrice sau diesel.
Scenariile includtransportul anumitor marfuri in diferite puncte, precum si parcurgerea unor rute cu trenuri de pasageri, la care esential este sa respecte un program foarte strict.

Exista mai multe niveluri de dificultate, cele mai usoare necesita doar utilizarea acceleratiei si a franei, cele mai grele necesita diferite comenzi legate de controlul vitezei sau franarii.

Rail Simulator include si o harta in care jucatorii pot construi sute de kilometri de cai ferate cu ajutorul unui editor de tipul drag-and-drop.
Uitati aici si un Video
youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4oHLiBxSl_U

ddanut65

Mesaje : 6
Data de inscriere : 01/01/2013

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum